pl de ua
 Szybki kontakt

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01
e-mail:

Pytania Pracowników

Czym jest praca tymczasowa?

Praca tymczasowa to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku pracy. To elastyczna forma zatrudnienia, w której umowa zawierana jest między trzema podmiotami. więcej Czym jest praca tymczasowa? 


Kto może zostać pracownikiem tymczasowym?

W naszej bazie mamy oferty pracy tymczasowej dla osób z różnych branż i z różnym doświadczeniem zawodowym. więcej Kto może zostać pracownikiem tymczasowym? 


Ile zarobię jako pracownik tymczasowy?

Wynagrodzenie zależy od miejsca pracy i wykonywanych obowiązków. więcej Ile zarobię jako pracownik tymczasowy? 


Czy oferujecie prace tymczasowe za granicą?

Tak. W naszej bazie znajdują się oferty pracy tymczasowej zarówno w Polsce, jak i za granicą. więcej Czy oferujecie prace tymczasowe za granicą? 


Ile muszę zapłacić za pośrednictwo w znalezieniu pracy?

Współpraca z Agencją Pracy FallWork jest całkowicie bezpłatna dla pracowników. Polskie prawo zabrania pobierania prowizji od wynagrodzenia pracowników tymczasowych. więcej Ile muszę zapłacić za pośrednictwo w znalezieniu pracy? 


Na czym w takim razie zarabia agencja pracy?

Koszty rekrutacji pracowników tymczasowych ponosi w całości firma, która podpisuje z agencją umowę. więcej Na czym w takim razie zarabia agencja pracy? 


Czy podczas pracy tymczasowej mam ubezpieczenie?

Pracownicy tymczasowi są objęci pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym, emerytalnym, rentowym i chorobowym. więcej Czy podczas pracy tymczasowej mam ubezpieczenie? 


Czy praca tymczasowa liczy mi się do emerytury?

Tak. Umowa o pracę tymczasową jest objęta składkami emerytalnymi. więcej Czy praca tymczasowa liczy mi się do emerytury? 


Czy współpracując z FallWork podpisuję umowę?

Tak. Zawieramy umowę ze wszystkimi pracownikami tymczasowymi, którzy współpracują z naszą agencją. więcej Czy współpracując z FallWork podpisuję umowę? 


Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×