pl de ua
 Szybki kontakt

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01
e-mail:

Pytania Pracodawców

Czy podpisując z Państwem umowę mogę współpracować też z innymi agencjami pracy?

Nie praktykujemy podpisywania umów na wyłączność, więc współpracując z nami, nie jesteście Państwo w żaden sposób ograniczeni, jeśli chodzi o korzystanie z usług innych agencji pracy. więcej Czy podpisując z Państwem umowę mogę współpracować też z innymi agencjami pracy? 


Gdzie mogę znaleźć cennik Państwa usług?

W związku z tym, ze każda rekrutacja bądź projekt pracy tymczasowej jest unikalnym projektem - stosujemy wyłącznie indywidualną wycenę po omówieniu szczegółów. więcej Gdzie mogę znaleźć cennik Państwa usług? 


Ile czasu trwa realizacja projektu rekrutacyjnego?

Czas realizacji procesu rekrutacyjnego zależy od wielu czynników, m.in. od liczby rekrutowanych pracowników, branży i stanowiska. więcej Ile czasu trwa realizacja projektu rekrutacyjnego? 


Jak wygląda rozliczenie z Agencją FallWork?

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego stosujemy prosty system rozliczenia na podstawie faktury VAT. więcej Jak wygląda rozliczenie z Agencją FallWork? 


Na czym polega praca tymczasowa?

Praca tymczasowa to jedno z najnowszych rozwiązań na rynku pracy. To elastyczna forma zatrudnienia, w której umowa zawierana jest między trzema podmiotami: pracodawcą, agencją pracy i pracownikiem. więcej Na czym polega praca tymczasowa? Czy pracownikowi tymczasowemu przysługuje urlop i zwolnienie lekarskie?

Tak. Pracownicy zatrudniani przez Agencję FallWork mają odprowadzane składki, które umożliwiają im korzystanie z urlopu oraz zwolnienia w przypadku choroby. więcej Czy pracownikowi tymczasowemu przysługuje urlop i zwolnienie lekarskie? 


Kto wypłaca wynagrodzenie pracownikowi tymczasowemu?

Pracownicy tymczasowi są zatrudnieni przez Agencję FallWork i to agencja zajmuje się rozliczeniami finansowymi, w tym naliczaniem i wypłat wynagrodzeń. więcej Kto wypłaca wynagrodzenie pracownikowi tymczasowemu? 


Czy rekrutujecie Państwo pracowników za granicę?

Tak. Zajmujemy się zarówno rekrutacjami krajowymi, jak i zagranicznymi. więcej Czy rekrutujecie Państwo pracowników za granicę? 


Czy prowadzicie Państwo rekrutacje pracowników ze znajomością rzadkiego języka obcego?

Tak. W naszej bazie znajdują się kandydaci posiadający specjalistyczne umiejętności oraz biegle władający językami obcymi. więcej Czy prowadzicie Państwo rekrutacje pracowników ze znajomością rzadkiego języka obcego? 

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×