pl de ua
 Dział handlowy

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 02
fax. +48 61 662 75 04
e-mail:

Wynajem personelu w branży produkcyjnej

Moment, gdy prezes podpisuje ogromny kontrakt to zapowiedź nowych sukcesów firmy i rosnących zysków, ale też... wielki problem. Nowe zamówienie wymaga zatrudnienia dodatkowych osób. Gdy czas nagli, a rąk do pracy brakuje - najlepszy rozwiązaniem jest skorzystanie z Agencji Pracy Tymczasowej i leasingu pracowników.

FallWork oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie leasingu pracowniczego dla firm produkcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży wiemy, czego potrzebują nasi klienci.

Gdy czas nagli, a rąk do pracy brakuje – najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z Agencji Pracy Tymczasowej FallWork i leasingu pracowników

Leasing pracowników tymczasowych w branży produkcyjnej to:

 • In house services – otwieramy mini biuro w Państwa firmie, dzięki czemu w pełni kontrolujemy realizację projektu
 • Testy manualne dla pracowników – nie ograniczamy się do rozmów z kandydatami – u nas rekrutacja obejmuje też serię testów sprawdzających praktyczne umiejętności
 • Minimum formalności – z klientami rozliczamy się na podstawie faktury VAT, natomiast wszystkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników tymczasowych są po naszej stronie

Oferujemy :

 • In house services. Po nawiązaniu współpracy otwieramy biuro w Państwa firmie. Dzięki temu przedstawiciel naszej agencji jest stale w kontakcie z kierownictwem firmy, co pozwala na bieżące wypracowywanie najbardziej efektywnych rozwiązań. Działalność w systemie in house umożliwia także skuteczne zarządzanie zespołem pracowników tymczasowych i nadzorowanie ich pracy. 
 • Praktyczne sprawdzanie umiejętności pracowników. Wiemy, że w firmach produkcyjnych wiedza teoretyczna nie wystarcza. Dlatego wszyscy nasi pracownicy przechodzą przez serię testów manualnych, które sprawdzają w praktyce ich umiejętności. Badamy, jak radzą sobie z montażem, a także działaniem według instrukcji i precyzyjną pracą pod presją czasu. Testy manualne pozwalają wyłonić kandydatów, którzy pracują dokładnie, z zaangażowaniem i szybko.
 • Minimum formalności. Z klientami rozliczamy się na podstawie faktury VAT, natomiast wszystkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników tymczasowych są po naszej stronie.

Przejrzystą i sprawną obsługę administracyjną. Zajmujemy się kompleksową obsługa kadrowo-płacową pracowników tymczasowych. Dbamy o terminową wypłatę wynagrodzeń, a także o ich prawidłowe naliczenie w oparciu o czas pracy i inne wybrane przez klienta wskaźniki. Korzystamy z systemu kadrowo-płacowego klasy ERP dla agencji pracy tymczasowej, co pozwala na bezbłędne zarządzanie dużą grupą pracowników współpracujących w oparciu o różne zasady, w tym naliczanie im urlopów i dni wolnych, zróżnicowanych składek i podatków. Dzięki temu odciążamy w pełni dział kadrowy naszego klienta.

Kogo rekrutujemy?

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie. Wspólnie z klientem ustalamy zakres stanowisk, które będą obsługiwali pracownicy tymczasowi. Specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na stanowiska:

 •   Pakowacz
 •   Monter
 •   Operator wózka widłowego
 •   Pracownik linii produkcyjnej
 •   Operator urządzeń specjalistycznych
 •   Magazynier
 •   Pracownik fizyczny

Niezależnie od stanowiska rekrutujemy zawsze pracowników, których cechuje zaangażowanie, wysoki poziom umiejętności, rzetelność i kultura osobista. Leasing pracowników z Agencją Pracy Tymczasowej FallWork to gwarancja dobrze i terminowo wykonanych zadań.

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×