pl de ua
 Dział handlowy

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 02
fax. +48 61 662 75 04
e-mail:

Wynajem personelu w branży Automotive

Branża Automotive jest silnie uzależniona od sezonowych trendów i zmian w globalnej gospodarce. Źródłem sukcesu jest więc możliwość szybkiego dostosowywania zatrudnienia do zmieniających się potrzeb firmy. To dlatego w branży motoryzacyjnej coraz częściej stosowanym rozwiązaniem jest leasing pracowników tymczasowych.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork od wielu lat specjalizuje się w leasingu pracowników w branży motoryzacyjnej. Dzięki rozbudowanej bazie danych i doświadczeniu naszych specjalistów, gwarantujemy pełną obsługę dużych projektów, a także bieżące wsparcie stałego personelu. Pracownicy tymczasowi zatrudniani są przez Agencję FallWork, a następnie delegowani do wykonywania zadań w firmie klienta. Dzięki temu Państwo mogą zaoszczędzić pieniądze oraz czas, poświęcając je rozwojowi swojego biznesu.

Wybieramy najlepszych -

to nasza dewiza

 1. Rekrutacja pracowników tymczasowych w branży Automotive jest wieloetapowa i projektowana indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań i realizowanego projektu.
 2. Wyszukujemy kandydatów korzystając z naszej bazy danych, a także z kontaktów ze szkołami i uczelniami, biurami karier oraz w lokalnych serwisach branżowych i ogłoszeniowych.
 3. Prowadzimy wstępną weryfikację aplikacji badając zgodność wykształcenia i doświadczenia zawodowego kandydata z określonym przez klienta profilem.

Zalety leasingu pracowników w branży motoryzacyjnej

 •   Optymalizacja kosztów zatrudnienia w zależności od zmieniającego się zapotrzebowania
 •   Dostęp do bazy sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników
 •   Gwarancja zwiększenia liczebności personelu już w ciągu 12 godzin
 •   Rekrutacja i selekcja personelu na wszystkie stanowiska, w tym wymagające specjalistycznych umiejętności
 •   Natychmiastowe zastępstwo za nieobecnego pracownika
 •   Odciążenie działu kadr – bierzemy na siebie pełną obsługę kadrowo – administracyjną pracowników tymczasowych (wypłata wynagrodzeń, naliczanie składek i podatków, ewidencja czasu pracy, naliczanie należnych urlopów)
 •   Szybkie i proste rozliczenie usługi na podstawie faktury VAT
 •   Gwarancja badań lekarskich, szkoleń BHP i innych szkoleń dla wszystkich pracowników tymczasowych
 •   Całodobowy kontakt z koordynatorem projektu

Współpraca z Agencją Pracy Tymczasowej FallWork to dla Państwa oszczędność i gwarancja zatrudnienia wyłącznie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, którzy przyczynią się do sukcesu Państwa firmy.

Kogo rekrutujemy?

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork specjalizuje się w kompleksowej rekrutacji pracowników tymczasowych w branży motoryzacyjnej. Znajomość rynku pracy oraz specyfiki branży pozwala nam wybrać kandydatów, którzy w stu procentach spełnią Państwa oczekiwania.

W branży Automotive rekrutujemy pracowników na następujące stanowiska:

 •   Pracownik linii produkcyjnej
 •   Pracownik serwisu
 •   Pracownik linii montażowej
 •   Mechanik/elektromechanik
 •   Pracownik techniczny
 •   Pracownik kontroli jakości

Wybieramy najlepszych – to nasza dewiza

Wiemy, że wiedza, umiejętności i zaangażowanie są istotne na każdym stanowisku. Dlatego nigdy nie zadowalamy się wystarczająco dobrymi kandydatami.

Przeprowadzamy serie testów, które pozwalają zweryfikować praktyczne umiejętności kandydata, a także jego zdolności manualne i przestrzenne, tempo pracy, precyzję i umiejętności działania według podanej instrukcji. Sprawdzamy też odporność kandydatów na stres i umiejętność pracy pod presją czasu.

Rozbudowany proces selekcji i rekrutacji to gwarancja, że do Państwa zespołu trafią wyłącznie pracownicy, którzy sprawdzą się na stanowisku i będą z zaangażowaniem wykonywać swoje obowiązki.

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×