Rekrutacje w branży TSL

Transport, spedycja i logistyka to jedna z najstarszych branż. Choć jej pracownicy działają często w sposób niezauważalny, w tle za głównymi graczami na rynku, to właśnie branża TSL jest jednym z podstawowych filarów gospodarki. Bez sprawnie zorganizowanego transportu i dystrybucji nie mógłby funkcjonować handel. Pracownicy TSL to też gwarancja dostawy niezbędnych surowców i materiałów do firm produkcyjnych. Bez dobrze zorganizowanej spedycji i logistyki załamałaby się większość branż.

WIEDZĄC, JAK WAŻNA JEST LOGISTYKA – STWORZYLIŚMY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE REKRUTACJĄ PERSONELU W BRANŻY TSL.

CO ZYSKASZ NAWIĄZUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z FALLWORK?
 • Pewność, że nad rekrutacja i selekcją personelu pracują najlepsi headhunterzy znający specyfikę branży TSL.
 • Gwarancję wykorzystania najnowszych narzędzi rekrutacyjnych, by wyłonic najlepszych kandydatów
 • Oszczędność czasu poświęconego na rekrutację i selekcję kandydatów oraz zbieranie aplikacji
 • Oszczędność kosztów związanych z organizacją spotkań z kandydatami, prowadzeniem rozmów i testów
 • Proste i przejrzyste zasady współpracy oraz rozliczanie w systemie: jedna rekrutacja – jedna faktura VAT

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork to lider w branży rekrutacji i selekcji personelu. Od wielu lat oferujemy przedsiębiorcom nowoczesne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Specjalizujemy się w realizowaniu projektów rekrutacyjnych z zakresu Transportu, Spedycji i Logistyki.

Ponadto współpraca z Agencją Pracy FallWork to:
 • Dostęp do rozbudowanej bazy CV kandydatów z branży Transport – Spedycja – Logistyka.
 • Wieloetapowy proces rekrutacji wykorzystujący zaawansowane narzędzia selekcji i weryfikacji kandydatów. Stosujemy opracowaną przez naszych specjalistów metodologię, obejmującą serie testów sprawdzających zarówno wiedzę merytoryczną, jak i umiejętności „miękkie” i predyspozycje osobowościowe kandydata. W procesie rekrutacji i selekcji kandydatów korzystamy ze wsparcia psychologów z wieloletnim doświadczeniem pracy w obszarze HR.
 • Proste i przejrzyste zasady współpracy i rozliczenie na podstawie jednej faktury VAT. Maksimum efektywności, minimum formalności – to nasza dewiza.
Kogo rekrutujemy?

Wiemy, że sukces firmy zależy od pracy, wiedzy i zaangażowania każdego członka zespołu. Dlatego z równą starannością podchodzimy do rekrutacji szeregowego personelu, jak i pracowników szczebla kierowniczego i kadry zarządzającej. Prowadzimy rekrutacje stałe i specjalistyczne. Rekrutujemy przede wszystkim pracowników na następujące stanowiska :

 • Kadra zarządzająca - dyrektor ds. spedycji krajowej, dyrektor ds. spedycji międzynarodowej, dyrektor handlowy, dyrektor ds. transportu, dyrektor oddziału
 • Stanowiska kierownicze - kierownik spedycji krajowej, kierownik spedycji międzynarodowej, kierownik transportu, kierownik logistyki, kierownik magazynu, kierownik Agencji Celnej, kierownik działu zakupów
 • Handlowcy - specjalista ds. sprzedaży usług logistycznych, specjalista ds. sprzedaży usług air&sea, specjalista ds. sprzedaży usług drogowych, key Account Manager Road, key Account Menager Air&Sea, business Development Manager, regionalny kierownik sprzedaży, sales manager
 • Specjaliści - logistyk, spedytor, specjalista ds. logistyki, specjalista ds. zakupów, specjalista agent celny, specjalista administrator stanów magazynowych, specjalista ds. nadzoru technicznego, specjalista dyspozytor, specjalista spedytor krajowy, specjalista spedytor międzynarodowy, specjalista ds. eksportu, specjalista ds. dystrybucji, koordynator spedycji
 • Spedytorzy - spedytor krajowy, spedytor międzynarodowy, spedytor morski, spedytor lotniczy
 • Inne - operator wózków widłowych, operator wózków widłowych wysokiego składu, magazynier, pakowacz, kurier, przewoźnik, kierowca
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Znalezienie dobrego pracownika to proces, który wymaga czasu, zaangażowania, ogromnej wiedzy i umiejętności. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że śmiało możemy powiedzieć – o rekrutacji wiemy wszystko. Wiemy też jak spełnić wymagania naszych klientów. Opracowaliśmy standardy działalności, opierające się na trzech złotych zasadach:

Success fee.Opłatę pobieramy dopiero, gdy proces rekrutacyjny zakończy się podpisaniem umowy z nowym pracownikiem.

Brak wyłączności. Nie oczekujemy od naszych klientów podpisywania umowy na wyłączność. Mają Państwo pełną swobodę w nawiązywaniu współpracy z innymi agencjami rekrutacyjnymi.

Gwarancja dodatkowej rekrutacji. Jesteśmy przekonani, że rekomendujemy Państwu najlepszych kandydatów. Jeśli jednak w czasie gwarancji nowy pracownik nie spełni Państwa oczekiwań- gwarantujemy przeprowadzenie rekrutacji dodatkowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży rekrutacyjnej, możemy realizować nawet największe międzynarodowe projekty. W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa rekrutacja personelu do nowo otwieranych oddziałów. Niezależnie od tego, jak wysokie mają Państwo wymagania wobec pracownika – my wiemy, jak znaleźć idealnego kandydata.