pl de ua
 Dział handlowy

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 02
fax. +48 61 662 75 04
e-mail:

Pracownicy z Nepalu / Bangladeuszu

Pracownicy Nepalu i Bangladeszu to nowa, innowacyjna na polskim rynku pracy metoda na zapełnienie braków kadrowych przez FallWork. Przeznaczona jest dla większości Polskich pracodawców, którzy z powodzeniem odkrywają jej zalety w swoich firmach.

Dlaczego Pracownicy z Nepalu lub Bangladeszu ?

  • DŁUŻSZE OKRES PRACY, nasi pracownicy przyjeżdżają na minimum rok czasu, często przedłużając swój pobyt .
  • ROZWÓJ FIRMY NASZEGO KLIENTA, mniejsza rotacja pracowników przyspiesza rozwój firmy klienta , pracownicy nie podlegają tak częstej rotacji jak pracownicy z Ukrainy.
  • NIŻSZE KOSZTA DLA KLIENTA, dłuższe okresy zatrudnienia ograniczają koszty ciągłych szkoleń dla nowych pracowników, oraz obowiązkowych badań lekarskich.
  • KOMUNIKACJA, każdy z naszych pracowników porozumiewa się w języku angielskim.
  • WYDAJNOŚĆ, pracownicy z Nepalu lub Bangladeszu są bardzo pracowici i chętnie wykonują powierzone im nawet najtrudniejsze zadania.
  • SPRAWDZENI W WIELU BRANŻACH , wśród pracowników z Nepalu lub Bangladeszu można znaleźć wielu wykwalifikowanych specjalistów we wszystkich zawodach.

Oferujemy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Bangladeszu oraz Nepalu. Poszukujesz doraźnej lub profesjonalnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Rekrutujemy pracowników z rejonów Indii, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji.

Jesteśmy w stanie zaoferować szeroką bazę kandydatów do pracy z każdej specjalizacji, zarówno wykwalifikowanych jak i niedoświadczonych pracowników.

Szanowny kliencie jeśli jesteś zainteresowany rekrutacją pracowników z Nepalu, Bangladeszu i innych krajów Azji zapraszam do kontaktu z nami lub wysłania zapytania ofertowego.

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×