pl de ua
 Szybki kontakt

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01
e-mail:

Rekrutacja widziana oczami kandydata Ogólnopolska ankieta online

4 Grudnia 2018

Anonimowa ankieta zbudowana jest z kilkunastu pytań dotyczących wszystkich elementów rekrutacji. Skierowana jest do osób, które w przeciągu kilku ostatnich lat kandydowały na stanowiska pracy na terenie Polski. Aby wziąć udział w ankiecie wystarczy wejść na stronę: http://ankieta.aplikuj.pl/

Badanie ma charakter niekomercyjny. Wyniki ankiety posłużą do stworzenia raportu, z którego dowiemy się m.in. czego od potencjalnych pracodawców wymagają kandydaci na różnych stanowiskach. Ankieta pomoże również określić, które elementy procesów rekrutacyjnych są szczególnie problematyczne i jakie praktyki rekruterów zniechęcają potencjalnych pracowników do podjęcia pracy w danej firmie.

Ankieta będzie aktywna do 10 grudnia. Wyniki badania wraz z raportem zostaną opublikowane na łamach serwisu Aplikuj.pl oraz na stronach internetowych partnerów projektu. Zostaną również przekazane ankietowanym, którzy wyrażą takie życzenie.

Przy okazji akcji organizatorzy wspierają Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Okruszek”, która niesie pomoc osobom bezdomnym i potrzebującym.

 Powrót do listy aktualności

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×