pl de ua
 • Ludzie, których potrzebujesz zawsze na czas...
 • Rekrutacje specjalistów dla Twojej firmy
  Rekrutacje specjalistów dla Twojej firmy
 • Leasing konsultantów telefonicznych dla Call Center
  Leasing konsultantów telefonicznych dla Call Center
 • Leasing pracowniczy dla branży produkcyjnej
  Leasing pracowniczy dla branży produkcyjnej
 • Rekrutacje specjalistyczne dla branży TSL
  Rekrutacje specjalistyczne dla branży TSL
 Najnowsze oferty pracy
Nowy Dwór Mazowiecki
Ostróda
Izabelin
 Szybki kontakt

FallWork Sp. z o.o.
adres: ul. Towarowa 35,
61-896 Poznań
tel. +48 61 662 75 00
fax. +48 61 662 75 01
e-mail:

Nowa strona internetowa

10 Kwietnia 2013

W biznesie jedna z najważniejszych zasad brzmi: kto stoi w miejscu, ten się cofa. Dlatego zmieniamy się dla naszych Klientów, by oferować jeszcze lepsza jakość usług.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową stronę naszej firmy. Co zmieniliśmy?

Rozbudowaliśmy dział dla kandydatów. Dziś to nie tylko oferty pracy, ale kompleksowy poradnik dla osób poszukujących zatrudnienia. Artykuły przygotowane przez specjalistów z branży HR to kompendium wiedzy, które pomoże odnaleźć się na współczesnym rynku pracy.

Wprowadziliśmy nową wyszukiwarkę ofert pracy, która pozwala precyzyjnie formułować zapytania, aby wskazać jak najlepiej dobrane wyniki.

Rozszerzyliśmy dział dla pracodawców. W tym miejscu znajdą Państwo wyczerpujące informacje o oferowanych przez nas usługach z zakresu leasingu pracowników, rekrutacji stałych i specjalistycznych, pośrednictwa w pracy zagranicą oraz outsourcingu usług kadrowo-księgowych. Dla większej przejrzystości naszej oferty, wprowadziliśmy podział na branże, bo wiemy, że każda z nich ma swoją specyfikę i wymaga innych narzędzi rekrutacyjnych.

Dla większej wygody naszych Klientów w jednym miejscu zebraliśmy też ogólne zasady współpracy z naszą firmą.

Wprowadziliśmy także rozbudowany dział FAQ, w którym znajdują się pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów, zarówno kandydatów, jak i pracodawców. Dział ten będziemy uzupełniać, kierując się Państwa sugestiami.

Nowością jest także dział aktualności, gdzie znajdą Państwo najważniejsze newsy z rynku wybrane przez naszych specjalistów z branży HR.

 Powrót do listy aktualności

Facebook
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×