Oferty pracy

Z nami znajdziesz wymarzoną pracę
Mamy znaleźć pracę dla Ciebie?
Zostaw nam swoje CV
Wybierz kategorię
Pokaż więcej

Mechanik Utrzymania Ruchu w Fabryce Materiałów Bentonitowych

Ważne do:2024-04-28
Nr ref.:ks/280324/gda/2
Region:Pomorskie
Miasto: KOWALE
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 6231
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prostszych prac naprawczych i konserwacyjnych na maszynach i urządzeniach przemysłowych
- Pomoc przy przeglądach technicznych i diagnozowanie podstawowych usterek
- Obsługa prostych narzędzi i sprzętu diagnostycznego
- Współpraca z zespołem technicznym w utrzymaniu sprawności technicznej maszyn

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako mechanik, preferowane w branży przemysłowej
- Znajomość technik utrzymania ruchu oraz wykształcenie techniczne
- Uprawnienia SEP do 1kV oraz uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
- Sumienność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Kategorie:
  • Praca fizyczna
  • Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Mechanika ; Automatyka
  • Operator wózka widłowego
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy