Asystent Mechanika w Fabryce Materiałów Bentonitowych

Ważne do:2024-04-28
Nr ref.:ks/280324/gda/1
Region:Pomorskie
Miasto: GDAŃSK
Zakres obowiązków:
- Pomoc w prostych pracach naprawczych i konserwacyjnych na maszynach i urządzeniach przemysłowych
- Asystowanie przy przeglądach technicznych i diagnozowanie podstawowych usterek
- Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i porządkowanie narzędzi
- Współpraca z zespołem technicznym w utrzymaniu sprawności technicznej maszyn

Wymagania:
- Chęć do pracy oraz gotowość do nauki i zdobywania doświadczenia w zawodzie mechanika
- Umiejętność obsługi narzędzi i urządzeń technicznych
- Wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w obsłudze maszyn przemysłowych
- Uprawnienia SEP do 1kV oraz uprawnienia UDT będą dodatkowym atutem
- Sumienność, dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki za pracę w systemie zmianowym
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia praktycznego doświadczenia
- Przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu technicznego

Kategorie:
  • Instalacja; Utrzymanie; Serwis
  • Praca fizyczna
  • Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Mechanika ; Automatyka
  • Operator wózka widłowego
Typ:
  • Praca tymczasowa
  • Praca stała
  • Pilnie poszukujemy